TETRA Polska Sp. z o.o.
Budynek BPBK
ul. Jana Uphagena 27  lok. 703
80-237 Gdańsk

tel. +48 58 340-92-92
NIP: 583-10-99-541
Sąd Rejonowy w Gdańsku
wydz. XII Gospodarczy
KRS:0000201509
Kap. zakł. 50 000PLN
e-mail:
info@tetra.pl
ROZWIĄZANIA ERP
ROZWIĄZANIA DODATKOWE
OFERTA PARTNERÓWWDROŻENIA
KONSULTACJE
SZKOLENIA
OPIEKA INFORMATYCZNA
HELP-DESK
SUPPORT ON-LINE
WITRYNY WWW
DOMENY
SKRZYNKI POCZTOWE
PROJEKTY GRAFICZNE
OUTSOURCING
HOSTING
APLIKACJE INTERNETOWE
E-COMMERCE
WSPARCIE TECHNICZNE
Produkty Sage Web Enterprise w pełni integrują się z pakietami Line 500, CS/3 i Sage Enterpise, umożliwiając każdemu przedsiębiorstwu bezproblemowe i efektywne włączenie do sieci internetowej eksploatowanych produktów Sage Enterprise Solution.

Wykorzystanie Internetu odbywa się aktualnie w dwóch kierunkach: komunikacji internetowej (Web Client) i implementacji sklepu internetowego lub komercyjnej wymiany informacji pomiędzy firmami (Web Sales).


WEB CLIENT - interfejs internetowy:
Umożliwia zdalne administrowanie systemem oraz wykorzystywanie Internetu w pracy akwizytorów czy rozproszonych oddziałów. Firma uzyskuje niewątpliwą przewagę konkurencyjną dzięki szybkości dostępu do informacji oraz obniżeniu kosztów konfiguracji i eksploatacji stacji roboczej komunikującej się z systemem poprzez przeglądarkę internetową.

WEB SALES - sprzedaż internetowa:
Umożliwia składania zamówień poprzez Internet, przez osoby lub firmy nie będące stałymi operatorami systemu, z wykorzystaniem możliwości graficznych (pokazanie produktu) i rezerwowania ilości zamawianych produktów oraz bezpiecznego dokonywania płatności.

Korzyści z wdrożenia Sage Web Enterprise:
  • wzrost zadowolenia klientów dzięki możliwości całodobowego dostępu do usług z dowolnego miejsca na świecie
  • umożliwia klientom, przegląd aktualnej oferty, dostęp do aktualnego cennika, opisu produktów, informacji o stanach zapasów
  • redukuje koszty prowadzenia firmy, eliminuje dublowanie zadań pracowników, minimalizuje pracę papierkową
  • dostarcza pracownikom dopasowanego rozwiązania informatycznego, zapewniającego łatwy dostęp do informacji handlowej, aplikacji i zasobów