TETRA Polska Sp. z o.o.
Budynek BPBK
ul. Jana Uphagena 27  lok. 703
80-237 Gdańsk

tel. +48 58 340-92-92
NIP: 583-10-99-541
Sąd Rejonowy w Gdańsku
wydz. XII Gospodarczy
KRS:0000201509
Kap. zakł. 50 000PLN
e-mail:
info@tetra.pl
ROZWIĄZANIA ERP
ROZWIĄZANIA DODATKOWE
OFERTA PARTNERÓWWDROŻENIA
KONSULTACJE
SZKOLENIA
OPIEKA INFORMATYCZNA
HELP-DESK
SUPPORT ON-LINE
WITRYNY WWW
DOMENY
SKRZYNKI POCZTOWE
PROJEKTY GRAFICZNE
OUTSOURCING
HOSTING
APLIKACJE INTERNETOWE
E-COMMERCE
WSPARCIE TECHNICZNE
Misja:

Pełne i wszechstronne wparcie klientów przy wdrożeniach oferowanych i dostarczanych przez nas rozwiązań informatycznych i internetowych w celu zwiększenia efektywności zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Historia:

Tetra Polska Sp. z o.o. powstała w 1991 roku jako akredytowany dystrybutor brytyjskiej firmy Tetra Ltd, od 1999 roku występującej pod nazwą Sage Enterprise Solution. Od początku swojej działalności świadczymy usługi dla klientów tej firmy na rynku polskim. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze użytkowników produktów klasy ERP/MRPII tej firmy, oferowanych na rynku polskim:
  • CS/3
  • Sage Enterprise
  • Sage Web Solution.
Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania klasy ERP wraz z doświadczeniem jakie firma posiada w zakresie usług internetowych ASP/ISP, gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług jako dostawcy, integratora i doradcy we wdrażaniu najnowszych rozwiązań biznesowych i internetowych.

Nasza oferta:
  • Zapewniamy użytkownikom produktów Sage wszechstronne wsparcie wdrożeń.
  • Dostosowujemy oferowane oprogramowanie ERP do specyficznych wymagań firm każdej wielkości i branży, małych, średnich i dużych; przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych, podmiotów gospodarczych o strukturze wieloodziałowej lub powiązanych kapitałowo.
  • Prowadzimy wnikliwe analizy potrzeb klientów poprzedzające wdrożenie, które pozwalają skrócić czas i koszt wdrożenia do niezbędnego minimum.
Rozwój nowoczesnej technologii internetowej w kierunku e-commerce i B2B znalazł swoje zastosowanie w produkcie Sage Web Enterprise i przyczynił się do rozszerzenia naszej oferty o usługi internetowe zarówno dla użytkowników produktów Sage Enterprise Solution jak i klientów nie posiadających tego oprogramowania, a poszukujących wsparcia w wykorzystywaniu Internetu dla potrzeb własnej działalności.

Nasza oferta obejmuje świadczenie zarówno typowych usług internetowych oraz programowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań dla realizacji indywidualnych wymagań klienta.

Kontakt:
Dyrektor:
Sekretariat:
Dział Marketingu i Sprzedaży:
Dział Support:
Piotr Gawlicki

 
 

tel. (58) 340 92 92,
info@tetra.pl
support@tetra.pl

Siedziba producenta oprogramowania w Wielkiej Brytanii:
Sage (UK) Limited
North Park
Newcastle upon Tyne
NE13 9AA

Tel. +44 0845 111 9988
Internet: www.sage.co.uk