TETRA Polska Sp. z o.o.
Budynek BPBK
ul. Jana Uphagena 27  lok. 703
80-237 Gdańsk

tel. +48 58 340-92-92
NIP: 583-10-99-541
Sąd Rejonowy w Gdańsku
wydz. XII Gospodarczy
KRS:0000201509
Kap. zakł. 50 000PLN
e-mail:
info@tetra.pl
ROZWIĄZANIA ERP
ROZWIĄZANIA DODATKOWE
OFERTA PARTNERÓWWDROŻENIA
KONSULTACJE
SZKOLENIA
OPIEKA INFORMATYCZNA
HELP-DESK
SUPPORT ON-LINE
WITRYNY WWW
DOMENY
SKRZYNKI POCZTOWE
PROJEKTY GRAFICZNE
OUTSOURCING
HOSTING
APLIKACJE INTERNETOWE
E-COMMERCE
WSPARCIE TECHNICZNE
Sage Enterprise to oprogramowanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Powstało w oparciu o produkt znany wcześniej na rynku polskim pod nazwą Chameleon 2000. Aktualne oprogramowanie zbudowane jest w powszechnej obecnie technologii 'Klient- Serwer'.

Sage Enterprise umożliwia płynne łączenie informacji z zakresu finansów, produkcji, dystrybucji i usług. Dane zbierane w tych obszarach przez system są wykorzystywane do analiz przekrojowych przez moduły planowania zapotrzebowania na materiały (MRP), wykorzystywanie zasobów produkcyjnych (MRPII) i kontroli procesów (ERP).
Funkcje MRP i MRPII realizowane są w ramach modułów produkcyjnych. Funkcje ERP realizowane są przez dwa niezależne moduły: moduł Księgi Kosztów (rozliczanie projektów) i moduł Księgi Zasobów. Moduły te umożliwiają rozliczanie procesów (budżetowanie, rozliczanie nakładów i wpływów) oraz planowanie i rozliczanie zleceń. Integracja tych modułów z Księgą Główną na bazie wykorzystania mechanizmu mapowania kont księgowych upraszcza wprowadzanie transakcji w systemie, niwelując możliwości pomyłek księgowych.

Sage Enterprise to system łatwo skalowalny, umożliwiający szybkie dodawanie użytkowników i funkcji wspomagających działanie ciągle rozwijającej się firmy pozwalając na wykorzystanie szerokiej gamy modułów.

Charakterystyka systemu
Pakiet finansowo-księgowy
Pakiet dystrybucyjny
Pakiet produkcyjny
Moduły zarządcze
Interfejs graficzny (GUI)
Interfejs internetowy (Web Klient)

Warunki licencjonowania i outsourcing
Aktualne wersje oprogramowania i nowo udostępnione projekty
Broszura informacyjna (270 KB)

Sage Enterprise stanowi jednolity, zintegrowany pakiet oprogramowania wykorzystujący relacyjną bazę danych.
System wprowadza graficzną komunikację użytkownika na stacji roboczej. Może być instalowany na dowolnym sprzęcie komputerowym pracującym pod jednym z następujących systemów operacyjnych:
  • w bazach danych SQL lub Oracle,
  • środowisku Windows NT