TETRA Polska Sp. z o.o.
Budynek BPBK
ul. Jana Uphagena 27  lok. 703
80-237 Gdańsk

tel. +48 58 340-92-92
NIP: 583-10-99-541
Sąd Rejonowy w Gdańsku
wydz. XII Gospodarczy
KRS:0000201509
Kap. zakł. 50 000PLN
e-mail:
info@tetra.pl
ROZWIĄZANIA ERP
ROZWIĄZANIA DODATKOWE
OFERTA PARTNERÓWWDROŻENIA
KONSULTACJE
SZKOLENIA
OPIEKA INFORMATYCZNA
HELP-DESK
SUPPORT ON-LINE
WITRYNY WWW
DOMENY
SKRZYNKI POCZTOWE
PROJEKTY GRAFICZNE
OUTSOURCING
HOSTING
APLIKACJE INTERNETOWE
E-COMMERCE
WSPARCIE TECHNICZNE
CS/3 to oprogramowanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych. Powstało w oparciu o produkt znany wcześniej na rynku polskim pod nazwą Chameleon 2000. Aktualne oprogramowanie zbudowane jest w powszechnej obecnie technologii 'Klient- Serwer'.

CS/3 umożliwia płynne łączenie informacji z zakresu finansów, produkcji, dystrybucji i usług. Dane zbierane w tych obszarach przez system są wykorzystywane do analiz przekrojowych przez moduły planowania zapotrzebowania na materiały (MRP), wykorzystywanie zasobów produkcyjnych (MRPII) i kontroli procesów (ERP).
Funkcje MRP i MRPII realizowane są w ramach modułów produkcyjnych. Funkcje ERP realizowane są przez dwa niezależne moduły: moduł Księgi Kosztów (rozliczanie projektów) i moduł Księgi Zasobów. Moduły te umożliwiają rozliczanie procesów (budżetowanie, rozliczanie nakładów i wpływów) oraz planowanie i rozliczanie zleceń. Integracja tych modułów z Księgą Główną na bazie wykorzystania mechanizmu mapowania kont księgowych upraszcza wprowadzanie transakcji w systemie, niwelując możliwości pomyłek księgowych.

CS/3 to system łatwo skalowalny, umożliwiający szybkie dodawanie użytkowników i funkcji wspomagających działanie ciągle rozwijającej się firmy, pozwalający na wykorzystanie szerokiej gamy modułów.

Charakterystyka systemu
Pakiet finansowo-księgowy
Pakiet dystrybucyjny
Pakiet produkcyjny
Moduły zarządcze
Interfejs graficzny (GUI)
Interfejs internetowy (Web Klient)

Warunki licencjonowania i outsourcing
Aktualne wersje oprogramowania i nowo udostępnione projekty

CS/3 stanowi jednolity, zintegrowany pakiet oprogramowania, który może być instalowany na dowolnym sprzęcie komputerowym, pracującym pod jednym z następujących systemów operacyjnych:
  • SCO Unix,
  • HP-UX,
  • IBM AIX,
  • Sun Solaris,
  • DEC Alpha
  • w bazach danych: C-Isam, Informix Online lub Oracle.
W przypadku wymiany sprzętu komputerowego lub bazy danych zastosowana technologia umożliwia bezproblemowe przenoszenie oprogramowania i bazy danych użytkownika.
CS/3 wprowadza graficzną komunikację użytkownika w środowisku Windows '95 lub Windows NT Workstations, która wypiera sukcesywnie stosowaną komunikację znakową.